سال 2013 ميلادي براي بزرگداشت علم آمار در سراسر جهان و تقدير از سهم علوم آماري در توسعه‌ي جوامع، سال جهاني آمار نامگذاري شده است.  
پروفايل من
تماس با من

کلمات کليدي وبلاگ
آرشيو وبلاگ
دیدار اعضای ستاد سرشماری کشور با علما و مراجع عظام تقلید نويسنده: زهرا حرفتی - ۱٧ مهر ۱۳٩٥

رئیس و اعضای ستاد سرشماری کشور روز پنج شنبه 15 مهر 1395 در شهر مقدس قم با علما و مراجع عظام تقلید دیدار و گفتگو نمودند. 

آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی از مراجع تقلید ضمن شرکت در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 1395، مردم را به انجام این کار دعوت کرد.

رئیس مرکز آمار ایران نیز در این دیدار با ارئه گزارشی پیرامون فعالیت های انجام شده در این مرکز، گفت: مرجع رسمی ارائه آمار در کشور، مرکز ملی آمار ایران است که با استفاده از کارشناسان برجسته و تحلیل داده های آماری در هشت مرحله، در خصوص مسائلی مهمی هم چون میزان بیکاری و تورم نظر نهایی را ارائه می کند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین مهدی رجایی نیا  در دیدار آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه و رئیس مرکز آمار ایران که در مرکز مدیریت حوزه برگزار شد، بر لزوم همکاری گسترده تر حوزه و مرکز آمار ایران تاکید کرد و اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم همکاری های بیشتری در بحث آمار حوزه و روحانیت و استفاده از خدمات کارشناسی مرکز آمار ایران داشته باشیم. منبع: خبرگزاری رسمی حوزه

لينک      نظرات ()      

نتایج قرعه کشی شرکت در سرشماری اینترنتی عمومی نفوس و مسکن 1395 نويسنده: زهرا حرفتی - ۱٥ مهر ۱۳٩٥

برای مشاهده نتایج قرعه کشی شرکت در  سرشماری اینترنتی عمومی نفوس و مسکن 1395  به سامانه زیر وارد شوید و کد آماری خود را جستجو کنید.

لينک      نظرات ()      

مسابقه عکاسی سرشماری در سرزمین من نويسنده: زهرا حرفتی - ۱۳ مهر ۱۳٩٥

مرکز آمار ایران در نظر دارد مسابقه عکاسی به مناسبت سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 برگزار نماید. علاقه مندان می توانند با گرفتن عکس از موضوعات مرتبط با سرشماری و ارسال آن به سایت سرشماری در این مسابقه شرکت کنند.

لينک      نظرات ()      

برندگان اولین مرحله قرعه کشی سرشماری اینترنتی نويسنده: زهرا حرفتی - ۱٢ مهر ۱۳٩٥

اعلام اسامی برندگان مرحله اول در سایت مرکز آمار ایران

لينک      نظرات ()      

دیدار اعضای ستاد سرشماری با رئیس محترم مجلس شورای اسلامی نويسنده: زهرا حرفتی - ۱۱ مهر ۱۳٩٥
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رئیس مجلس شورای اسلامی روز شنبه 10 مهرماه با رئیس مرکز آمار ایران دیدار و گفت وگو کرد.دکتر لاریجانی در این دیدار گفت: تردیدی نیست که برنامه‌ریزی اصولی در کشور بدون داشتن آماری مطمئن امکانپذیر نیست و مردم ما باید بدانند اگر بخواهند برای اشتغال و حل مشکل بیکاری برنامه‌ریزی شود یا اختصاص اعتبارات نیازمند اطلاعاتی درست و دقیق است.لاریجانی با بیان اینکه مرکز آمار از یک ورزیدگی خوب برای اخذ آمار برخوردار است، افزود: اگر همکاری مردم در این زمینه وجود داشته باشد بدون شک کشور به برنامه‌های درست و دقیق مسلح خواهد شد؛ با توجه به مشکلات پیچیده امروز اعم از رکود، اشتغال و بهداشت و درمان نیاز است تلاش جدی صورت گیرد که این مهم جز با داشتن یک آمار روشن و منبسط به سرانجام نخواهد رسید.منبع: پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی

لينک      نظرات ()      

مطالب اخير
لينکهاي مفيد