سال 2013 ميلادي براي بزرگداشت علم آمار در سراسر جهان و تقدير از سهم علوم آماري در توسعه‌ي جوامع، سال جهاني آمار نامگذاري شده است.  
پروفايل من
تماس با من

کلمات کليدي وبلاگ
آرشيو وبلاگ
یک میلیون و 300 هزار دانش آموز سال اولی نويسنده: زهرا حرفتی - ۱۸ شهریور ۱۳٩۳

مشاور معاون وزیر آموزش پرورش از حضور 1 میلیون و 300 هزار دانش آموز سال اولی از 31 شهریور ماه خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سید حمید حسینی، در نشست صبح امروز که در راستای تمهیدات بازگشایی مدارس برگزار شده بود، در جمع خبرنگاران گفت: دوشنبه 31 شهریور روز شکوفه‌ها است و 1 میلیون و 300 هزار دانش آموز سال اولی داریم که این موضوع از لحاظ ترافیکی از حساسیت بیشتری برخوردار است؛ با توجه به اینکه در این روز والدین دانش آموزان به همراه دانش آموزان در مدارس حضور پیدا می‌کنند، باعث افزایش ترافیک خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: در همین راستا، از سه شنبه اول مهر ماه همزمان با بازگشایی مدارس 13 میلیون دانش آموز، یک میلیون کارکنان آموزش پرورش در مدارس حضور دارند و بر همین اساس 50 درصد جمعیت کشور درگیر بازگشایی مدارس هستند.

حسینی افزود: شنبه 5 مهر ماه جشن مهر و دانش در کل کشور برگزار می‌شود و دوشنبه 14 مهر نیز مسابقه‌ی دوچرخه سواران همیار پلیس، سه شنبه 15 مهر مسابقه‌ی همیاران پلیس و 16 مهر ماه مسابقه‌ی رادیویی همیاران پلیس برگزار می‌شود.

مشاور معاون وزیر آموزش پرورش خاطرنشان کرد: با توجه به این برنامه‌ها پیش بینی می‌شود 15 درصد ترافیک افزایش یابد؛ در ضمن از شهرداری‌ها تقاضا داریم که به مدت یک هفته از ابتدای مهر ماه تمام کندکاری‌ها را تعطیل کنند و از صدا و سیما نیز درخواست می‌کنیم فعالیت‌های خود را افزایش داده و اطلاع رسانی لازم را داشته باشند.

لينک      نظرات ()      

مطالب اخير
لينکهاي مفيد