کسب موفقیت دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان

کسب موفقیت دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در مسابقه دانشجویی آمار کشور

به مناسبت سال جهانی آمار و در راستای برنامه ستاد جهانی سال آمار، چهاردهمین مسابقه دانشجویی آمار کشور توسط گروه آمار دانشگاه سیستان و بلوچستان و با همکاری انجمن آمار ایران، در حاشیه‌ نهمین سمینار احتمال و فرآیندهای تصادفی برگزار شد.این مسابقه با حضور 10 تیم سه نفره از 10 دانشگاه کشور برگزار شد. 10 تیم‌ از دانشجویان مقطع کارشناسی رشته آمار دانشگاه‌های سراسر کشور و هر گروه متشکل از سه نفر به همراه یک نفر از اعضای هیات علمی به عنوان سرپرست در این دوره از رقابت‌ها شرکت کردند.

تیم دانشگاه یزد به سرپرستی رسول روزگار، دانشگاه زنجان به سرپرستی مهری جوانیان، دانشگاه تهران به سرپرستی سید مرتضی امینی، دانشگاه صنعتی اصفهان به سرپرستی کلکین نما، دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به سرپرستی مالک فتحی زاده، دانشگاه علامه طباطبایی به سرپرستی محمدرضا صالحی راد و دانشگاه بیرجند با سرپرستی مجید رضایی از جمله مراکز آموزشی شرکت کننده در این رقابت‎ها بودند. 

گروه‌های آماری دانشجویان دانشگاه‌های صنعتی اصفهان، شهید بهشتی و زنجان با کسب بهترین نمره تیمی در جایگاه اول تا سوم این دوره از رقابت قرار گرفتند.

/ 1 نظر / 43 بازدید
armin

گاهي شانس فقط يک بار به آدم رو مياره پس بايد قدرش رو دونست بهترين فرصت زندگي شما براي ثروتمند شدن مجموعه اي بي نظير براي اولين بار در ايران براي کساني که مي خواهند بهتر زندگي کنند و از کمترين وقت و هزينه بيشترين سود را ببرند.براي آگاهي از جزييات بيشتر به لينک زير مراجعه کنيد. http://www.fars.fr.cr